Dijital Veri Yedekleme Hizmeti

Dijital Veri
Yedekleme

Datacasa altyapısı her zaman sizin için gelişmeye açık olarak yapılandırıldı. Uygun yedekleme hizmetini sunmak için uygun sistemlerin hazır bulunması bizim sorumluluğumuz altında.


Dijital Veri Yedekleme Nedir?

Eski dosyalama sistemlerinde veriler için tek risk dosyaların kaybolması veya bozulmasıydı. Veriler sadece tek bir yerde, bir cihaz ile tutulabiliyordu. Günümüzde bulut depolama sistemleri ile veriler istenildiği gibi güncellenebilir. Sürdürülebilir bir şekilde farklı noktalarda yedeklenebilir. Böylece verilerin kaybolma riski yok denecek kadar azalır.

Verilerinizin güvenliği ve sürdürülebilirliği bizim için çok önemli. Datacasa veri merkezi olarak 2500 m2 alanda modern mimari ile kurulan binamızda müşterilerin artan veri ve yedekleme yükümlülüklerini de hesaba katarak iş planı oluşturuyoruz. Özellikle ticari faaliyetlerin ön planda olduğu şirketlerin veri kayıplarının ne tür mali tablolar çıkaracağının bilincindeyiz. Bu sorunlarla karşılaşmamak, riskleri ortadan kaldırmak için var olan gücümüzle en iyisini hedeflemeyi ve bunun için çalışmayı ilke edindik. Bu sayede verilerinizin güvenliğini 24 saat izlenen ve size özel olarak güçlendirilmiş odalarda sağlayabiliyoruz.

Dijital veri yedekleme neden tercih edilir?

Datacasa’da tuttuğumuz verileriniz bir çok riske karşı her zaman güvencemiz altındadır. Bu risklerden bazıları için aldığımız önlemler aşağıda ki gibi.

Altyapı: Datacasa altyapısı her zaman sizin için gelişmeye açık olarak yapılandırıldı. Uygun yedekleme hizmetini sunmak için uygun sistemlerin hazır bulunması bizim sorumluluğumuz altında.

DDOS Koruması: Ağ geçidinin güvenliğini sağlamak kontrolümüz altında. Güncel siber saldırıları biliyoruz ve önlemlerimizi her zaman üst düzeyde tutuyoruz. Güncel virüs taramaları, güvenlik duvarı, gizlilik için bilgi yalıtımı, personel eğitimleri bunlara dahil.

Felaket Kurtarmaları: Her türlü istenmeyen olumsuz duruma karşı hızla devreye sokulan planlar hazırlanır. Sorun ne olursa olsun dakikalar içinde müdahale edebilmek asıl hedefimiz.

Yedekleme: Yedekleme, riskleri en aza indiren bir çözüm olmakla birlikte diğer risklerden etkilenmez. Yedeklenen verilerin yedeklenme sıklığı sayesinde her zaman veri kaybı mümkün olan en az seviyeye indirilebilir. Aylık, haftalık, bir-iki günlük aralıklarla verileriniz yedeklenebilir. Yedekleme sıklığınızı belirlemeden önce neye ihtiyacınız olduğunu bilmeniz önemli.

İş sürekliliğinizi sağlamanın önemli bir parçası verilerinizin rutin olarak yedeklenmesidir. Datacasa ile paylaştığınız verilerinizi yedeklerken, size uygun esnek planlardan yararlanabilirsiniz. Özelleştirmeler ile firmanıza en uygun yedekleme tercihini yaparak mali yükünüzü hafifletirken, artık verileriniz için endişelenmenize gerek kalmaz.

Neden DataCasa?


Hızlı Kurulum

Güçlü altyapı ve sistem yönetimi sayesinde tecrübeli ekibimiz en hızlı ve kusursuz şekilde hizmetler teslim etmektedir.

7/24 Güvenlik

Tesisimiz ve kabinlerimiz acil yangın olayları, soygun ve bilgisayar korsanları saldırılarına karşı yirmi dört saat korunmaktadır.

Kalite Standartları

Tüm kabinlerimiz, alt yapımız ve kovuşturmalarımız ISO, Tier III OHSAS vb. Uluslararası standartlara göre sürdürülmektedir.

BİLGİ   AL

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için Cookieler kullanılmaktadır.