Dijital Veri Merkezi Çözümleri

DataCasa
Veri Merkezi

Türkiye’nin bilişim alanında yaptığı yatırımların ve bu alanda hedeflerinin farkındayız.


Yapılan araştırmalara göre ortalama bir şirket her sene ihtiyacı olan veri alanını ikiye katlıyor. Bu da gösteriyor ki veri merkezleri artan ihtiyacı karşılayacak düzeyde esnek olmalıdır.

Şirket verilerinizi veya bireysel verilerinizi depolamak için sizin için en iyi çözümü sunuyoruz. Veri merkezi olarak neyin önemli olduğu hakkında fikir sahibiyiz. Yolun başında kuruluş amacımız Türkiye’nin verisini Türkiye’de tutmaktı. Bugün hala aynı amaçla yolumuza devam ediyoruz. Yatırımlarımız ve geleceğe yönelik eylem planlarımız müşterilerimizin artan ihtiyaçlarının farkında olmak ve buna göre gelişmek üzerine kuruldu.

Bu sebeple alt yapımızı en iyi iklimlendirme ekipmanlarıyla donatırken, verilerinizi güncel teknolojilerle destekledik. Veri merkezimizi projelendirirken acil durum senaryolarını, afet gibi kriz hallerini göz önünde bulundurduk. Kapasitemizi her zaman artırabileceğimiz ön görüsüyle hareket ettik.

Türkiye’nin bilişim alanında yaptığı yatırımların ve bu alanda hedeflerinin farkındayız.

Yenilikçi mimarimiz ve veri saklama, dağıtma, tutma gibi alanlarda her yönden kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Datacasa merkezi İstanbul’da olan Türk firmasıdır. Dijital veri merkezimi mesai saatlerinde ziyaret edip, yetkili personelimizle kurumsal çözümleriniz için görüş alabilirsiniz.

Sürdürebilirlik Datacasa olarak temel hedeflerimizden birisi. Çevresel faktörler ne olursa olsun bunlardan etkilenmemek ve hassas verileri tutmak ve dağıtmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Diğer hedeflerimiz güvenilirlik ve verimlilik.

Dijital depolama, sizin için dijital bir depolama alanı olabilirken arka planda profesyonel fiziksel aktivite gerektiren bir organizasyondur. Verilerinizin fiziksel bir karşılığı var ve bu birimlerin bakımları, korunmaları, işlenmeleri için 24 saat/7gün/12 Ay boyunca her an aktif olması gerekir. Kesintisiz şekilde çalışan birimlerin her zaman aktif olabilmesi tek bir koşula bağlı. İyi bir planlama ve rutin kontrollerin atlanmadan yapılması.

TIER III Sertifikalı Veri Merkezimiz İle Güncel Kalın

Tier I ve Tier II seviyelerinin özelliklerini de bünyesinde barındırır. 72 saate kadar elektrik kesintilerini karşılayabilme kapasitesine ve yedek ağ bağlantısı imkanına sahiptir.

Veri merkezlerinin artan ısısının sürekli olarak dengelenmesi için iklimlendirme alt yapısının yapılmış olması ve bunların aktif olması gerekir. Bu özellik sadece TIER 3 seviyesinde ki data centerlar da geçerlidir. Dijital veri merkezi hizmetlerimiz için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Neden DataCasa?


Hızlı Kurulum

Güçlü altyapı ve sistem yönetimi sayesinde tecrübeli ekibimiz en hızlı ve kusursuz şekilde hizmetler teslim etmektedir.

7/24 Güvenlik

Tesisimiz ve kabinlerimiz acil yangın olayları, soygun ve bilgisayar korsanları saldırılarına karşı yirmi dört saat korunmaktadır.

Kalite Standartları

Tüm kabinlerimiz, alt yapımız ve kovuşturmalarımız ISO, Tier III OHSAS vb. Uluslararası standartlara göre sürdürülmektedir.

BİLGİ   AL

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için Cookieler kullanılmaktadır.