Sunucu Barındırma

Sunucu
Özellikleri

Uluslararası standartlara uygun TIER III Veri Merkezimiz, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlıyor.


Sunucu Barındırma Nedir?

Datacasa Veri Merkezi, Sunucu Barındırma hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan enerji maliyetlerinizi azaltarak sunucularınızı barındırıyor. Uluslararası standartlara uygun TIER III Veri Merkezimiz, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlıyor. Ayrıca sunucularınızı sürekli izleyerek ve raporlayarak iş sürekliliğinizi destekliyoruz. Colocation hizmeti birey ya da kurumların kendilerine ait fiziksel sunucularının yedekli internet, enerji ve iklimlendirme altyapısına sahip bir veri merkezinde barındırılması anlamına gelir.

Esasında fiziksel sunucular herkesin bildiği gibi maliyetlidir, bakımları için teknik personel sağlanması ve içlerinde ki yazılımların ve fiziksel donanımların sürekli güncellenmesi gerekir, depolama birimleri için ayrıca bir maliyet gerekir. Şirkette BT biriminde siber güvenlik uzmanları yoksa veriler her zaman saldırıya açıktır. Güvenlik zaafiyetleri firma veya şahıslara büyük maddi ve manevi kayıplar verdirebilir.

Sunucu Barındırma Alanında Verdiğimiz Hizmetler

Sunucu bakımının maliyeti fazladır. Datacasa olarak sunduğumuz hizmetlerle iş yükünüzü hafifletiyoruz. Size de işinize odaklanmak ve gönül rahatlığı ile işlerinizi yürütmek kalıyor.

Yaptığımız işin ve müşterilerimizin hassasiyetinin farkındayız. Hiçbir şirketin veri kaybına ve bağlantı kesintilerine toleransı yoktur. Bu sebeple önce güvenlik sonra %100 çevrimiçi olmak çalışmalarımızın temelini oluşturuyor.

Doğru Sunucu Barındırma Hizmeti Seçimi

Uygun personel seçimi, donanım maliyeti ve yedekleme gibi önemli kriterler size binlerce liraya mal olabilirken Datacasa ile çalışmak size çok avantajlı bir teklif sunar.

Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın diyerek çıktığımız bu yolda 2500 mt2 kurduğumuz tesisimiz her geçen gün yenilenmeye ve büyümeye devam ediyor. Kesintisiz hizmetimizin garantisi TIER III sertifikası almış olmamız. 72 saatlik elektrik kesintisinde bile full çalışma kapasitemizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Verilerinizi Datacasa güvencesiyle, her zaman güvende ve güncel tutmak için danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Neden DataCasa?


Hızlı Kurulum

Güçlü altyapı ve sistem yönetimi sayesinde tecrübeli ekibimiz en hızlı ve kusursuz şekilde hizmetler teslim etmektedir.

7/24 Güvenlik

Tesisimiz ve kabinlerimiz acil yangın olayları, soygun ve bilgisayar korsanları saldırılarına karşı yirmi dört saat korunmaktadır.

Kalite Standartları

Tüm kabinlerimiz, alt yapımız ve kovuşturmalarımız ISO, Tier III OHSAS vb. Uluslararası standartlara göre sürdürülmektedir.

BİLGİ   AL

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için Cookieler kullanılmaktadır.