Olağanüstü Durum Data Merkezi

Olağanüstü Durum Data Merkez Hizmeti

Datacasa Felaket kurtarma senaryonuz için size özel alanlar açar. Sizin planınıza uygun olarak hareket eder. Konteynar veri merkezlerine barındırma ve BT hizmeti sunabilir.


Neden Olağanüstü Durum Data Merkezi

Bazı beklenmeyen durumlarda hayati önem taşıyan sistemlerin kurtarılması ve faaliyetini sürdürmesi büyük önem taşır. Örneğin hastanelerde yaşanabilecek elektrik kesintilerinde hastaların verilerinin ulaşılabilir olması gerekir.

Bunun gibi her türlü acil durum kriz anlarında, çok hızlı çözüm geliştirmek ve devreye sokmak ancak iyi bir disiplinle mümkün olur.

Kurumumuzu görmek için, kuruluş binamızı ziyaret edebilir veya sanal tur ile inceleyebilirsiniz. Veri güvenliğiniz için oluşturduğumuz güvenlik önlemlerimizi yerinde görebilirsiniz. Datacasa hem fiziksel hem bilişsel anlamda yürüttüğü çalışmalar ve gösterdiği performans ile sizlere geleceğin iyi- kötü her anında ortaklık sözü veriyor.

Datacasa Felaket kurtarma senaryonuz için size özel alanlar açar. Sizin planınıza uygun olarak hareket eder. Konteynar veri merkezlerine barındırma ve BT hizmeti sunabilir.

İş sürekliliği adına aldığımız önlemlerin bazılarını görmek için kurumumuzun mimari yapısından, soğutma sistemlerinin niteliğine kadar, deprem yönetmeliğinden, yangına dayanıklı duvarlara, kapalı kasa depolama gibi çokça aldığımız önlemi sıralayabiliriz. Kurumumuz 24 saat kamera ile izlenir. Hatta veri depolama koridorlarının her biri kamera ile takip edilir. Kurum içinde aldığımız fiziksel olağanüstü acil durum planlarımızla ilgili daha detaylı bilgi için danışmanlarımıza randevu talep edebilirsiniz.

Bizimle birlikte çalışarak işletmeniz için riski en aza indirebilirsiniz. Bilişim Teknolojileri için kesintiler kaçınılmazdır. Kesintilerden sonra acil kurtarma operasyonları ile vakit kaybetmemek hayati önem taşıyor.

Bilişim Teknoloji hizmetlerinin sürekliliği için, kontrollü esneklik ve risk temelli bir anlayışla yaklaşmak kurtarıcı olabilir. Bu acil durum senaryoları zaman zaman canlandırılarak kurumların dayanıklılığı tespit edilebilir. Ortaya çıkan sonuçlar sistemin güçlü yönleri ve zayıf yönleri hakkında bize yol gösterici olabilir.

Datacasa sizin için sürekli optimize olur ve sizi de bunun bir parçası haline getirir. Böylece sizde kurumunuz için yapmanız gereken geliştirmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İş dünyasında dakikalarla zaman kayıplarının aynı zamanda mali kayıplar da demek olduğunun farkındayız.

Bir veri merkezi için en önemlisi kullanılan teknolojilerin modern ve uzun zaman kullanılabilecek dayanıklılıkta olamsıdır. Size sunduğumuz hizmet çerçevesinde kullandığımız teknolojileri ve arabirimler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Neden DataCasa?


Hızlı Kurulum

Güçlü altyapı ve sistem yönetimi sayesinde tecrübeli ekibimiz en hızlı ve kusursuz şekilde hizmetler teslim etmektedir.

7/24 Güvenlik

Tesisimiz ve kabinlerimiz acil yangın olayları, soygun ve bilgisayar korsanları saldırılarına karşı yirmi dört saat korunmaktadır.

Kalite Standartları

Tüm kabinlerimiz, alt yapımız ve kovuşturmalarımız ISO, Tier III OHSAS vb. Uluslararası standartlara göre sürdürülmektedir.

BİLGİ   AL

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için Cookieler kullanılmaktadır.