Güvenlik Duvarı (Firewall) Hizmeti

Firewall Hizmeti
Neden Gerekli..

Her yıl onlarca büyük şirket siber saldırılarla itibar, para ve veri kaybına uğruyor. Siber suçlarla mücadele etmenin ilk aşaması bunun için bir karşı eylem planı hazırlamaktır.


Firewall Hizmeti Nedir?

Şirketinizin veri varlığının korunması, en değerli güvenlik yatırımlarınızdan birisidir. Her yıl onlarca büyük şirket siber saldırılarla itibar, para ve veri kaybına uğruyor. Siber suçlarla mücadele etmenin ilk aşaması bunun için bir karşı eylem planı hazırlamaktır.

Büyük şirketlerin BT personeli kendi bünyesinde olabilir belki sizin de siber güvenlik uzmanlarınız var peki personeliniz siber saldırıların, güncel yöntemlerin, şirketinizin güvenlik açıklarının ne kadar farkında.

Çoğu zaman bir siber güvenlik uzmanı dışında başka bir personel aracıyla siber suçlar işlenebilir. Kötü niyetli bir yazılım herhangi bir personeliniz tarafından ağ içine sızabilir. Personeliniz bu konuda bilinçlendirildi mi? Personelinizin ve iş yerinizin güvenlik merkezli yapılanması önemlidir. Personelinizin günlük işlerini yürütürken bile kötü amaçlı ve şüpheli durumlara karşı hazırlıklı olması şirket içinde alınabilecek en iyi önlemlerdendir.

Firewall güvenlik duvarı en çok bilinen ve en sık kullanılan saldırı engelleme yöntemidir. Şirketiniz için sağladığımız güvenlik duvarı (firewall) hizmeti ile dışarıdan gelen tehditlere karşı korunursunuz.

Birçok firma güvenlik duvarını kısıtlayıcı bir unsur olarak görebilir bunun nedeni yanlış uygulanan ve trafiği bozan niteliksiz hizmet politikalarıdır.

Doğru bağlantılar ve tanımlamalar yapıldığında güvenlik duvarı sizi engellemez hatta onun varlığından bile haberdar olmazsınız.

Datacasa, müşterilerine uygun Firewall uygulamalarını tespit eder ve sizi bu konuda teknik olarak yönlendirir. Doğru yazılımlar ve uygulamalar ile şirket performansınız artarken veri trafiğiniz iyileşir.

Güvenlik Duvarı Filtrelemeleri

Şirket ağınızın hangi olası tehditlere maruz kalabileceğini biliyoruz. Güvenlik duvarınızı buna göre programlayıp esnek bir plan oluştururuz.

Sizin için kurduğumuz port ekipmanlarımız orijinal ve uzun vaade de yüksek performans gösteren markalardır. Şirket kapasiteniz ne olursa olsun en hızlı ve güvenli altyapıyı kurma imkanına sahibiz.

Veri trafiğinize kısıtlamalar getirirken bunun ilerde karşınıza uyumsuzluk sorunu çıkarmamasına dikkat ediyoruz. Birbiriyle çelişen yazılımlar çoğu zaman kullanıcıları bir çıkmaza sokabilir. Üstelik çoğu zaman yeni gelen yazılım ve güncellemelerin uyumsuzluk probleminin kaynağı tespit edilemeyebilir. Bunun için esnek çalışma prensibi olan güvenlik duvarı sağlayıcıları ile çalışmanız riskleri en aza indirir. Talebinize göre azalıp, çoğalabilen, güvenilir, iç görü oranı yüksek çözümler getiriyoruz.

Neden DataCasa?


Hızlı Kurulum

Güçlü altyapı ve sistem yönetimi sayesinde tecrübeli ekibimiz en hızlı ve kusursuz şekilde hizmetler teslim etmektedir.

7/24 Güvenlik

Tesisimiz ve kabinlerimiz acil yangın olayları, soygun ve bilgisayar korsanları saldırılarına karşı yirmi dört saat korunmaktadır.

Kalite Standartları

Tüm kabinlerimiz, alt yapımız ve kovuşturmalarımız ISO, Tier III OHSAS vb. Uluslararası standartlara göre sürdürülmektedir.

BİLGİ   AL

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için Cookieler kullanılmaktadır.