Veri Depo Alanı Kiralama

Kişisel verilerin hafıza tüketiminin gittikçe arttığı bu dönemde, kullanılan cihazların bu verileri tutması olanaksız görülüyor.

Kuruluşunuzun verilerinin güvenli bir ortamda depolanması ve her zaman ulaşılabilir olması önemlidir. Datacasa verilerinizi 7/24 güvenlikli TIER III veri merkezi binasında depolanır.

Bizim sektöre girişimiz ve en büyük motivasyonumuz Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın hedefiydi ve öyle olmaya devam ediyor. Yani Datacasa’da verileriniz üçüncü kişilere karşı her zaman emniyettedir.

Güvenlik önlemlerimiz

Acil durum eylem planlarımızı iki şey üzerine kurguladık veri kaybı yaşanmaması ve ulaşılabilir olmak.

Ülkemizde her yıl pek çok doğal afet ve kriz meydana gelebiliyor. Gelecekte ki depolama hizmetiniz için daha iyi bir çözüm ister misiniz? Açıklayacağımız pek çok güvenlik zaafiyeti için aldığımız önlemleri sizin için açıkladık.

Ulaşılabilirlik

Datacasa sizin için İstanbul’un en merkezi yerinde kurulmuştur. İstediğiniz zaman gelip bizi ziyaret etmeniz için bir adım uzağınızdayız. İstediğiniz zaman danışmanlarımıza randevu oluşturabilir ve ihtiyaçlarınızı belirlememize yardım edebilirsiniz.

Güvenlik

Veri güvenliğinin sağlanması için pek çok önlem alınması gereklidir. DDOS koruması siber güvenlik için gerekliyken, yedekleme koruması acil durumlarda verilerinizin kaybolmasını önler.

Pek çok firma kesintisiz hizmet verdiğini iddia edebilir Datacasa’nın kesintisiz hizmeti lisanslıdır. TIER III sertifikamızla iddiamızı destekliyoruz. TIER 3 güvenlik seviyesi

Neden DataCasa?


Hızlı Kurulum

Güçlü altyapı ve sistem yönetimi sayesinde tecrübeli ekibimiz en hızlı ve kusursuz şekilde hizmetler teslim etmektedir.

7/24 Güvenlik

Tesisimiz ve kabinlerimiz acil yangın olayları, soygun ve bilgisayar korsanları saldırılarına karşı yirmi dört saat korunmaktadır.

Kalite Standartları

Tüm kabinlerimiz, alt yapımız ve kovuşturmalarımız ISO, Tier III OHSAS vb. Uluslararası standartlara göre sürdürülmektedir.

BİLGİ   AL

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için Cookieler kullanılmaktadır.